User Tools

Site Tools


classic

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
classic [2013/08/18 10:46]
nut_cze [Informace]
classic [2016/07/10 07:34] (current)
Line 9: Line 9:
  
 ---- ----
-Classic jak už název napovídá,​je klasická MP hra od Mojangu. Tento server jde cestou přežití hráče,​snahu získat suroviny a stavět velkolepé stavby.Na Classicu se vyskitují ​dva světy,ten první je "​městský"​ a ten druhy,do kterého vede brána je divočina.V této bráně můžete stavět cokoliv a kdekoliv.Města mají vlastné ​styly,proto se i hráči snaží stavět tak,jaké si vybraly město.  ​+Classic jak už název napovídá,​je klasická MP hra od Mojangu. Tento server jde cestou přežití hráče,​snahu získat suroviny a stavět velkolepé stavby.Na Classicu se vyskytují ​dva světy,ten první je "​městský"​ a ten druhy,do kterého vede brána je divočina.V této bráně můžete stavět cokoliv a kdekoliv.Města mají vlastní ​styly,proto se i hráči snaží stavět tak,jaké si vybraly město.  ​
 \\ \\
-  * Classic tvoří: základní bod – spawn, okolí – města a divočina - volná přiroda.+  * Classic tvoří: základní bod – spawn, okolí – města a divočina - volná příroda.
   * Vaše stavby vám ochrání protect, který na požádání vytvoří moderátor/​protector ve městech.   * Vaše stavby vám ochrání protect, který na požádání vytvoří moderátor/​protector ve městech.
   * Od bodu spawnu na každou stranu 1000 kostek je  protect – ochrana – kde sa nedá stavět, ani ničit.   * Od bodu spawnu na každou stranu 1000 kostek je  protect – ochrana – kde sa nedá stavět, ani ničit.
-  * Prvotním zázemím pro nové hráče je vstup přes bránu do měst (pozemky zdarma) brány jsou na spawne.+  * Prvotním zázemím pro nové hráče je vstup přes bránu do měst (pozemky zdarma) brány jsou na spawnu.
   * Pro obchodování si každý hráč může založit vlastní shop- bednu s auto. nákupem/​prodejem (info FAQ).   * Pro obchodování si každý hráč může založit vlastní shop- bednu s auto. nákupem/​prodejem (info FAQ).
   * doporučujeme pročíst si důkladně pravidla vztahující se k založení vlastního města/​vesnice.   * doporučujeme pročíst si důkladně pravidla vztahující se k založení vlastního města/​vesnice.
   * hráč má možnost vytvářet si svoje vlastní warpy (místa na které sa umí portnout) info ve FAQ.   * hráč má možnost vytvářet si svoje vlastní warpy (místa na které sa umí portnout) info ve FAQ.
classic.txt · Last modified: 2016/07/10 07:34 (external edit)