User Tools

Site Tools


ic_electric_jetpack

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
ic_electric_jetpack [2013/08/18 10:05]
deserd134 [Electric Jetpack]
ic_electric_jetpack [2016/07/10 07:35] (current)
Line 26: Line 26:
 == Kolize s jinými módy == == Kolize s jinými módy ==
 Pokud máte nainstalovaný například [[http://​www.minecraftforum.net/​topic/​482147-162-jul08-reis-minimap-v34-01/​|Rei'​s Minimap]], nepůjde vám přepínat mezi módy Jetpacku, protože pod klávesou M se ovládá i minimapka. Problém vyřešíme přenastavením ovládání minimapy: Pokud máte nainstalovaný například [[http://​www.minecraftforum.net/​topic/​482147-162-jul08-reis-minimap-v34-01/​|Rei'​s Minimap]], nepůjde vám přepínat mezi módy Jetpacku, protože pod klávesou M se ovládá i minimapka. Problém vyřešíme přenastavením ovládání minimapy:
-  ​Otevřete menu minimapy (klávesa M) a klikněte na Keyconfig.+  ​Otevřete menu minimapy (klávesa M) a klikněte na Keyconfig.
   {{ic_ejet_03.png|Menu minimapy}}   {{ic_ejet_03.png|Menu minimapy}}
-  ​V Keyconfigu klikněte na Menu Key a pak na klávesu kterou chcete používat místo původní (na obrázku N). Změny potvrďte kliknutím na OK, v chatu by se měla objevit hláška //​[Rei'​s Minimap] Keyconfig Saved.//+  ​V Keyconfigu klikněte na Menu Key a pak na klávesu kterou chcete používat místo původní (na obrázku N). Změny potvrďte kliknutím na OK, v chatu by se měla objevit hláška //​[Rei'​s Minimap] Keyconfig Saved.//
   {{ic_ejet_04.png|Nastavení kláves}}   {{ic_ejet_04.png|Nastavení kláves}}
-  ​Nyní ovládáte Jetpack klávesou M a minimapu vaší zvolenou klávesou.+  ​Nyní ovládáte Jetpack klávesou M a minimapu vaší zvolenou klávesou.
 **TIP:** Pokud nemáte [[ic_quantumsuit_boots|Quantum boty]], vyplatí se naučit se operativně přepínat mezi oběma módy, popřípadě natrénovat měkké přistání i při Stoupacím módu. **TIP:** Pokud nemáte [[ic_quantumsuit_boots|Quantum boty]], vyplatí se naučit se operativně přepínat mezi oběma módy, popřípadě natrénovat měkké přistání i při Stoupacím módu.
ic_electric_jetpack.txt · Last modified: 2016/07/10 07:35 (external edit)