User Tools

Site Tools


ic_mfsu

Table of Contents

MFSU

mfsu MFSU je jedním ze čtyř (Batbox, MFE, MFSU , CESU) imobilních zařízení na uschovávání IC2 energie. Uskladní 40 000 000EU a může každým svým vstupem přijmou maximálně 2048EU/p (libovolný počet EU/t) a poskytuje stabilní výstup 2048 EU/t. Při rozebrání MFSU se veškerá energie uvnitř zanechá.

Výroba


Výroba mfsu

Použití


MFSU se používá výhradně k uskladnění energie. Jako takové má jednu stranu výstupní a ostatní vstupní. Výstupní strana je odlišena tečkou. Umístění výstupu lze měnit pomocí Klíče. Pokud klikneme Klíčem na vstupní stranu, MFSU se otočí výstupem na tuto stranu, pokud přitom držíme Shift, výstup se nastaví naproti straně na kterou klikneme. MFSU vymontujeme, klikneme-li Klíčem na výstupní stranu. Pokud zničíte MFSU kamenným nebo lepším krumpáčem, vypadne Machine Block.

Ovládání


GUI ukazuje, kolik energie je uskladněno, jakou hodnotu má výstup a kliknutím na tlačítko Redstone umožňuje nastavit chování s RS signálem. Spodní slot slouží v dodání energie do zařízení (z přenosných zdrojů), horní slot pak slouží k nabíjení těchto zdrojů.
GUI MFSU

Možnosti nastavení chování na RS signál jsou následující:

  • Emit if full: Pokud je Batbox plný, vysílá redstone signál.
  • Emit if partially filled: Vysílá RS signál, dokud je v zařízení energie na vyslání alespoň jednoho balíčku energie. Také přestane vysílat, pokud je zařízení úplně plné.
  • Emit if empty: Vysílá RS signál, pokud v zařízení není energie na vyslání ani jednoho balíčku energie.
  • Do not output energy: Pokud je přiveden RS signál, nevysílá energii.
  • Do not output energy unless full: Pokud je přiveden RS signál, nevyšle energii, dokud není plný.
  • Nothing: Základní nastavení. Propouští energii, pokud ji má a je o ni zájem.
ic_mfsu.txt · Last modified: 2016/07/10 07:34 (external edit)